O nas

P.H. AKSPOL jest dystrybutorem odzieży reklamowej produkowanej przez firmę LLP Prinatble Sp. z o.o., marek takich jak  Pomostars, Geffer  jak również Crimson Cut i Mark the Helper. 

Producent stara się nadążyć za potrzebami wciąż rozwijającego się rynku odzieżowego, dlatego każdego roku poszerza swój asortyment.

W  ofercie znalazły się więc nowe marki Crimson Cut i Mark the Helper.

PROMOSTARS to marka odzieży reklamowej, która w swojej ofercie posiada bogatą kolekcję t-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek. Duży wybór asortymentu oraz jego kolorystyka cieszą się u klientów zainteresowaniem.

Geffer jest to ekonomiczna linia odzieży reklamowej, którą charakteryzuje wysoka jakość do ceny. Produkty marki Geffer będą miały odrywalne metki.

Crimson Cut - w tej marce znajduje się wiele produktów wykonanych z bawełny organicznej oraz nowoczesnych i ciekawych materiałów. Ta nowa marka dedykowana jest segmentowi premium.

Mark the Helper to kolekcja odzieży do specjalistycznych zastosowań; odzież ostrzegawcza zgodna ze standardem EN ISO 20471:2013/A1:2016, odzież chroniąca przed chłodem zgodna z EN 14058:2017, odzież przeznaczona do wynajmu, odzież termoaktywna oraz przygotowana do wielokrotnego prania.

W ofercie znajda Państwo szeroki wybór asortymentu z certyfikatem Oeko-tex, co oznacza, że wyrób jest wolny od  substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zwiększono też zdecydowanie udział bawełny organicznej w produktach.

Wszystkie pozycje asortymentowe mogą zostać nadrukowane bądź wyhaftowane zgodnie z życzeniem Klienta. Głównym odbiorcą naszych produktów są firmy wykorzystujące je dla celów reklamy, bądź ubioru pracowników. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów korporacyjnych i indywidualnych w dziedzinie odzieży reklamowej i roboczej.

Producent zleca swoja produkcję w fabrykach objętych programem mającym na celu porozumienie w sprawie bezpieczeństwa pożarowego i budowlanego a także zapewnienie odpowiednich warunków pracy i etycznego postępowania.

P.H. AKSPOL utrzymując zapasy w swoich magazynach w Sosnowcu zapewnia sprawną realizację zamówień. Działamy na terenie województwa śląskiego i świętokrzyskiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta proponujemy również znakowanie odzieży. Współpracująca z nami firma AKSERW z wieloletnim doświadczeniem wykonuje hafty oraz nadruki odzieży różnymi technikami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.