O nas

P.H. AKSPOL jest dystrybutorem odzieży marki PROMOSTARS w województwie śląskim i świętokrzyskim.

PROMOSTARS to marka odzieży reklamowej, która w swojej ofercie posiada bogatą kolekcję T-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek.

W obecnej edycji  katalogu znajduje się ponad 129 pozycji w rozmiarach od XS do XXL w 40 różnych kolorach.

Wszystkie pozycje asortymentowe mogą zostać nadrukowane bądź wyhaftowane zgodnie z życzeniem Klienta. Głównym odbiorcą naszych produktów są firmy wykorzystujące je dla celów reklamy, bądź ubioru pracowników. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów korporacyjnych i indywidualnych w dziedzinie odzieży reklamowej i roboczej zgodnie z hasłem „Ubieramy Twoją reklamę”

Promostars stara się nadążyć za potrzebami wciąż rozwijającego się rynku odzieżowego, dlatego każdego roku poszerza swój asortyment. W roku 2013 wprowadzono na rynek nową kolekcję odzieży reklamowej pod marką GEFFER. Kolekcja ta, jest również ofertą odzieży korporacyjnej, zawierającej podstawowe produkty w najlepszych cenach.

Firma Promostars działa od 1996 roku i wciąż umacnia swoją pozycję na rynku odzieży reklamowej, poprzez rozwój sieci dystrybucji w Polsce oraz w krajach Europy. Biuro handlowe oraz magazyn znajdują się w Gdańsku, w dzielnicy Kowale.

P.H. AKSPOL utrzymując zapasy w swoich magazynach w Sosnowcu zapewnia sprawną realizację zamówień.

Nasza firma realizuje zamówienia hurtowe, a także indywidualne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta proponujemy również znakowanie odzieży. Współpracująca z nami firma AKSERW z wieloletnim doświadczeniem wykonuje hafty oraz nadruki odzieży różnymi technikami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.